بازار شهروند تبلیغات اینترنتی در ثبت آگهی رایگان در راهنمای مشاغل
 اراك  اردبيل  اروميه  اصفهان  اهواز  ايلام  بجنورد  بندرعباس  بوشهر  بيرجند  تبريز  تهران  خرم آباد  رشت  زاهدان  زنجان  ساري  سمنان  سنندج  شهركرد  شيراز  قزوين  قم  كرج  كرمان  كرمانشاه  مشهد  همدان  ياسوج  يزد  گرگان 
logo-samandehi

بازار شهروند چیست:

اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی از طریق اینترنت و فضای مجازی بر هیچ کس پوشیده نیست و بدون شک یکی از قوی ترین و موثرترین ابزار در تجارت الکترونیک محسوب می گردد.

بازار شهروند با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه ای در سال 1392 با هدف ایجاد فضای شغلی مناسب برای جوانان و به منظور دسترسی آسان به اطلاعات و مشخصات اصناف با عنوان اولین و بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل راه اندازی و فعالیت خود را آغاز نمود .

سیاست و هدف اصلی بازار شهروند همواره بر پایه اطلاع رسانی اطلاعات دقیق و به روز در جهت معرفی همشهری های عزیزبا حوزه خدمات مشاغل بوده که به راحتی برای رفع نیاز مایحتاج خود اقدامات لازم و مثبتی را انجام دهند .

بازار شهروند درصدد است تا از روش های نوین تبلیغاتی روشی را حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها وکسب وکارهای گوناگون سود آور باشد وهم برای مشتریان.

بازار شهروند کوتاهترین مسیر بین شما وفروشندگان معتبر است که سختی های ترافیک شهری ومعضل آلودگی هوا را برای شما برطرف می سازد.

در حال حاضر وب سایت بازار شهروند در کلیه شهر های ایران فعال و در دسترس تمامی افراد قرار دارد. چشم انداز این وب سایت ایجاد پایگاههای  شغلی مناسب برای جوانان، در تمامی شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

امید است با لطف و کرم خداوند متعال و نظر آقا علی ابن موسی الرضا (ع) این پروژه به هدف خود که خدمت به جامعه است نائل شود و خدمتی نو را تقدیم شما مشتریان و همشهریان عزیز بنماید.