بازار شهروند مشهد راهنمای مشاغل مشهد

آموزش پاراگلایدر و پاراموتور هورمز در مشهد

  آقای مهدی فیضی
  051-37629610
  051-37619610
  09155181952
  info@paraglider-hourmaz.com
  telegram  
  مشهد- بلوار فردوسی- خیابان ثمانه- ثمانه1- نبش تعاون2- پلاک2

توضیحات

آموزش پاراگلایدر و پاراموتور هورمز در مشهد

آکادمی ورزشهای هوایی هورمز

آموزش پاراگلایدر از سطح ابتدایی تا خلبان حرفه ای در آکادمی هوانوردی هورمز

برگزاری دوره های آموزشی پاراگلایدر زیر نظر مربی با سابقه پاراگلایدر مشهد، آقای مهدی فیضی

دوره مبتدی

این دوره مناسب کسانی است که برای اولین بار قصد دارند آموزش پرواز با پارگلایدر را آغاز کنند در طول این دوره تمامی تجهیزات از طرف باشگاه به هنرجو ارائه میگرددو همچنین هنرجو تحت پوشش بیمه ایران خواهد بود.

دوره مستقل

این دوره مناسب هنرجویانی میباشد که تصمیم دارند ، آموزش را ادامه داده و زیربنای پروازی خود را برای دوره بالاتر یعنی ترمال گیری و سایر مانور های ترم بعد محکم کرده و خود را برای ترم متوسطه آماده نمایند .

دوره متوسطه

این دوره مناسب خلبانانی است که تصمیم گرفته اند قدم در دنیای حرفه ای پرواز با پاراگلایدر نهاده و آماده اند تمام روش های کسب ارتفاع و کاهش ارتفاع را بصورت حرفه پیگیری کنند.

دوره پیشرفته

دوره پیشرفته دوره ای است تخصصی برای خلبان مسابقه ای. در این دوره خلبان یاد می گیرد چگونه از پاراگلایدر خود برای پیمودن مسافت های طولانی تر استفاده کند.

 دوره امنیت پرواز

در این دوره خلبان با انجام مانورهایی از قبل تعریف شده ، به رفتارهای خاص وسیله پروازی خود پی می برد تا بتواند در شرایط بی ثبات و نامساعد هوا با اجرای دستورات صحیح ، وسیله پروازی را به کنترل خود در آورد.

دوره آموزشی پاراموتور

در مجموعه هوانوردی هورمز، دوره آموزشی پرواز با پاراموتور برگزار می شود

  • موقعیت روی نقشه

    آموزش پاراگلایدر و پاراموتور هورمز در مشهد آموزش پاراگلایدر در مشهد آموزش پاراموتور در مشهد باشگاه ورزشی هورمز در مشهد آموزش پاراگلایدر هورمز در مشهد آموزش پاراموتور هورمز در مشهد دوره های آموزشی پرواز با پاراگلایدر در مشهد دوره های آموزشی پرواز با پاراموتور در مشهد آموزش پرواز تندم در مشهد باشگاه هامرز مشهد آکادمی ورزشهای هوایی هورمز در مشهد برگزاری دوره های آموزشی پاراگلایدر در مشهد مهدی فیضی آموزش دوره امنیت پرواز در مشهد پرواز تفریحی دونفره در مشهد دوره آموزشی پرواز با پاراگلایدر در مشهد هزینه آموزش پاراگلایدر در مشهد دوره آموزشی پرواز با پاراموتور در مشهد هزینه آموزش پاراموتور در مشهد آموزش پاراگلایدر از مقدماتی تا پیشرفته در مشهد آموزش پاراموتور از مقدماتی تا پیشرفته در مشهد پرواز تفریحی پاراگلایدر در مشهد پرواز تفریحی پاراموتور در مشهد آموزشگاه خلبانی پاراگلایدر در مشهد آموزشگاه خلبانی در مشهد آموزشگاه خلبانی پاراموتور در مشهد