بازار شهروند مشهد راهنمای مشاغل مشهد

بازرگانی عدالتی مشهد

  آقایان علی و امیرسالار عدالتی
  051-38599276
  051-38540974
  09152002003
  sales@edalatitrading.com
  telegram  
  instagram  
  مشهد- گاراژدارها- نبش کوشش 9- بازرگانی عدالتی

توضیحات

بازرگانی عدالتی مشهد

امروزه چرخهای صنعت با سرعتی بیش از پیش در حال چرخش است و جهان را به سوی تکنولوژی های برتر سوق می دهد در این میان کشور عزیزمان ایران علیرغم تهدیدها و محدودیتهای خارجی با تکیه بر خود کفایی و نیروهای بومی خلاق توانسته جایگاه مناسبی را در خاورمیانه و آسیا برای خود کسب نماید.

در بحبوحه صنعتی شدن و حرکت بسوی دنیایی مکانیزه و مدرن، شرکتهای با سابقه، با پیشرفت خود تاثیر بسزایی در رشد و بقای صنعت این مرز و بوم داشته اند.

بازرگانی عدالتی نیز با بیش از نیم قرن تجربه در جهت واردات و توزیع انواع بلبرینگای شیار عمیق ، رول برینگهای بشکه‌ای ، انواع یاتاقانها ، بلبرینگهای کف گرد ، بلبرینگهای سوزنی و انواع روان کننده و گریس ،اکنون بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان محصولات مکانیزه در این زمینه در شرق کشور شناخته می شود.

فعالیت این مجموعه ، با تغذیه بازارهای داخلی از طریق برپایی چندین فروشگاه و انبار در سطح کشور به حدود 5 دهه پیش باز میگردد، این پیش زمینه، مجموعه را برآن داشت که به منظور خدمت رسانی بهتر، بصورت رسمی قدم در عرصه های بین المللی واردات انواع بلبرینگ از کشورهای چین ، هند و دبی گذاشته و از طریق فراهم آوردن قطعات، موجبات عملکرد و کارآیی هرچه بهتر دستگاههای داخلی را فراهم آورد.

حضور موثر در بازارهای بین المللی و کسب اعتماد و ایجاد اطمینان، در تولید کنندگان بنام، این شرکت را ترغیب کرد تا نمایندگی انحصاری برندهای مطرح جهان را پذیرفته و توزیع کننده محصولات این شرکتها در حوزه های بزرگ صنعتی ایران از جمله تهران ، مشهد ، اصفهان ، تبریز، شیراز ،اهواز ، اراک و سایر بازارهای داخلی کشور باشد .

بازرگانی عدالتی به منظور رسیدن به اهداف عالیه، با همت و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان، مفتخر به کسب گواهی نامه های معتبر بین المللی در زمینه انبارداری و طبقه بندی محصولات و اخذ نمایندگی های رسمی چندین شرکت معتبر دنیا نظیر ZWZ-DPI-URB-KOYO-SBR  گردیده است که این مهم حاصل نمی شد مگر با کار و تلاش شبانه روزی عوامل کاردان و ساعی این مجموعه.

تمامی محصولات ما دارای استانداردهای ISO بوده ، همچنین قادر به تهیه و توزیع 10.000 نوع محصول هستیم که در جهت مصارف کشاورزی ، صنعتی ، معدن ، دستگاه های بافندگی ، گیربکس ها ، توربین های برقی ، الکترو موتور ها، قطعات یدکی خودروها و صنایع مادر علی الخصوص صنایع فولاد و سیمان کاربرد دارند.

همت و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان این مجموعه در کسب رضایت مشتریان و ارائه محصولات با بهترین کیفیت و در عین حال با نازل ترین قیمت به هموطنان گرامی از دغدغه های مدیریت و جزء چشم اندازهای بلند مدت مجموعه بوده که این مهم متصور نبود مگر با تلاشهای شبانه روزی مدیریت و پرسنل بازرگانی عدالتی.

  • موقعیت روی نقشه

    بازرگانی عدالتی مشهد بازرگانی عدالتی در مشهد بازرگانی عدالتی بلبرینگ عدالتی بلبرینگ عدالتی مشهد بلبرینگ عدالتی در مشهد بلبرینگ فروشی در مشهد بلبرینگ فروشی بلبرینگ در مشهد پخش بلبرینگ در مشهد بلبرینگ پخش بلبرینگ بلبرینگ فروشی در گاراژدارها بلبرینگ فروشی در کوشش نمایندگی بلبرینگ در مشهد فروش بلبرینگ در مشهد عدالتی مشهد خدمات صنعتی در مشهد خدمات بازرگانی در مشهد