بازار شهروند تهران راهنمای مشاغل تهران

فرآورده های لبنی کاله

  فرآورده های لبنی کاله
  021-61370
  021-63475777
 
  info@kalleh.com
  telegram  
  instagram  
  تهران- خیابان جمهوری – خیابان 12 فروردین – نبش تقاطع خیابان آذربایجان شرقی- پلاک 136

توضیحات

فرآورده های لبنی کاله

شركت فرآورده‌هاي لبني كاله، از شركت‌هاي زيرمجموعه گروه معظم سوليكو مي‌باشد كه در سال 1370 تاسيس گرديد. در طي ساليان گذشته اين شركت از ابعاد گوناگون ظرفيت توليد، كيفيت و تنوع محصولات، شبكه توزيع سراسري و صادرات گسترش بسيار زيادي پيدا كرده است. به گونه‌اي كه در حال حاضر به عنوان يكي از دو شركت رهبر بازار فراورده‌هاي لبني در كل كشور محسوب مي‌گردد.

نوآوري و تنوع

در شركت كاله هم‌اكنون سه واحد كسب و كار پنير، محصولات پاستوريزه و فرادما (UHT) وجود دارد كه هريك از اين واحدها با نوآوري خود، با كيفيت‌ترين و متنوع‌ترين محصولات را در حجم توليد بالا به بازار عرضه مي‌نمايند. تمامي خطوط توليدكارخانه به نحوي انعطاف‌پذير طراحي شده‌اند كه مواد اوليه ورودي‌هاي مختلف وارد خط توليد شده و محصولات متنوع خارج گردند. به طوري كه تنها از طريق يك خط توليد گاه بيش از 20 محصول توليد مي‌شود. محصولات لبني شركت كاله در حال حاضر بيش از 160 عدد مي‌باشد كه در برنامه‌هاي توسعه در آينده نزديك تا دوبرابر افزايش خواهد يافت. اين تعداد محصول در صنعت لبني كشور يك رقم بي‌نظير به حساب مي‌آيد. همچنين بسياري از محصولات در صنعت لبني كشور مانند پنير آمل، ماست ميوه‌اي و ماست هم‌زده (سون) توسط كاله براي اولين بار ارائه شده است.

كيفيت و سلامت

تمامي فرآورده‌هاي لبني كاله در رديف با كيفيت‌ترين و سالم‌ترين محصولت لبني كشور به شمار مي‌آيند. زيرا شير لازم جهت توليد محصولات از دامداران معتبر كشور و با كنترل كيفيت بالا خريداري مي‌شود. هم‌چنين به منظور توليد محصولات متنوع و مطابق با ذائقه هم‌وطنان، واحد تحقيق و توسعه كاله متشكل از خبره‌ترين متخصصين حوزه صنايع غذايي در كشور ايجاد شده است. اين واحد در تعامل با شركت‌هاي معتبر آلماني و هلندي تمامي تلاش خود را جهت ارائه محصولات درجه يك و مطابق با استانداردهاي جهاني به كار بسته است. كيفيت بي‌مانند محصولات كاله سبب شده است كه بخش عمده‌اي از توليدات اين شركت به خارج از ايران صادر شده و اين شركت در طي ساليان گذشته به صورت مستمر به عنوان صادر كننده نمونه صنايع غذايي انتخاب شده است.

گستردگي

وسعت كارخانه لبني كاله 14 هكتار است كه از بزرگترين كارخانه‌ها در صنايع كل كشور محسوب مي‌گردد. از طرفي، كاله توانسته است با جذب شير روزانه بيش از 1000 تن به عنوان يكي از قطب‌هاي اصلي جذب شير در كشور مطرح شود. به علاوه شركت كاله به عنوان اولين كارخانه لبني كه توزيع سراسري فرآورده‌هاي لبني را در دستور كار خود قرار داده است. هم‌اكنون با استفاده از پخش مويرگي و با بيش از 24 شعبه محصولات خود را از آذربايجان تا هرمزگان توزيع مي‌نمايد. روزانه بيش از 4000 نفر در بخش‌هاي گوناگون شركت در فعاليت هستند تا بيش از 650 تن انواع فرآورده‌هاي لبني را به دست مصرف‌كننده نهايي برسانند.

شکایت مشتری لبنی:         66490130 - 021

 شکایت مشتری گوشتی:    63475777 - 021

  • موقعیت روی نقشه

    فرآورده های لبنی کاله کاله محصولات کاله شرکت فرآورده های لبنی کاله پنیر پیتزای کاله ماست سون کاله لبنیات کاله شرکت کاله پنیر پیتزا در تهران لبنیات کاله در تهران لبنیات در تهران محصولات لبنی کاله محصولات لبنی کاله در تهران کاله در تهران محصولات پاستوریزه کاله فرادما کاله سولیکو سولیکو کاله محصولات گوشتی کاله فرآورده های گوشتی کاله